الدحیل مسابقه می دهد، پرسپولیس استراحت می کند!


آفتاب نیوز :

طی چند روز گذشته شاهد مصاحبه های انتقادی زیادی از کارشناسان فوتبال در خصوص تعطیلی مسابقات لیگ برتر بودیم.

در حالی که پرسپولیس در روز دوشنبه 19 مهرماه برای دیدار با الدحیل در دوحه آماده می شود، این تیم تمامی بازی های خود بین النصر و الدحیل را تعطیل کرده و تنها یک بازی دوستانه با نسادی و نساجی انجام داده است. حریف بعدی اش در لیگ قهرمانان آسیا!

این در حالی است که تیم الدحیل در هفته اول تا دوم 3 بازی انجام داد. تیم “الزیل” پس از تساوی مقابل “استقلال” تاجیکستان در هفته چهارم لیگ قطر با نتیجه 3 بر 2 مغلوب تیم “الغرافه” شد. دیدار این تیم با “السعد” در رقابت های پلی آف جام حذفی به دلایلی لغو شد اما این تیم فردا از ساعت 20:30 به وقت دوحه در چارچوب هفته پنجم باید در انتهای جدول به میدان برود.

انجام دو بازی بین بازی های رفت و برگشت الدحیل نشان می دهد که سرمربی آرژانتینی و دست اندرکاران لیگ برتر قطر می دانند که هر چه این تیم آمادگی بیشتری داشته باشد، فرم بهتری خواهد داشت. با “پرسپولیس” دیدار می کند.

ضمن اینکه با این پروژه مسئولان لیگ برتر قطر نیز احترام ویژه ای به تماشاگران و فوتبالدوستان این کشور قائل هستند. این برخلاف اتفاقات لیگ برتر ایران است. رقابت هایی که بنا به دلایلی تعطیل است و حالا می بینیم که «پرسپولیس» برای آخرین بار هشتم شهریور به میدان رفت و تا امروز حتی یک بازی هم انجام نداده است.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

شرط بندی انفجار: جذابیت و هیجان در دنیای بازی آنلاین
سایت دنس بت: جایگاه رقص در برنامه‌های شرط‌بندی آنلاین
بررسی و معرفی دنس بت بدون فیلتر
بازی انفجار: همه چیزی که باید درباره این بازی هیجان انگیز بدانید
کتاب کار ریاضی: بستری برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Realtor Canada: Your Ultimate Guide to Real Estate
تماس با ما